• Бокас - объявления
Поиск в категории

Это объявление в архиве. Свежие объявления ждут Вас ЗДЕСЬ

Клининговые услуги на постоянной основе

6 | Киевская обл., Киев | Размещено 08.06.2017 | Номер объявления: 98858 | Комментировать

Компанія "Енерговектор" вже дуже довго організовує прибирання прилеглих територій в районах Києва та області. І протягом усього цього часу менеджмент компанії підтримує лояльну цінову політику на низькому рівні.
Одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії є надання послуг по прибиранню прибудинкових територій та прибирання значних об’ємів територій на об’єктах комунального та виробничого призначення. Крім того, ТОВ «Енерговектор» надає своїм клієнтам додаткові послуги з експлуатації інженерних систем, мереж та комунікацій.
Не перший рік працюючи на цьому ринку, ми володіємо необхідною технікою та знаннями для того, щоб виконувати прибирання прибудинкової території максимально якісно.
На даний час в сферу нашої діяльності входить:
- зимове прибирання територій дворів, вулиць та ін.;
- ручне та механізоване прибирання територій;
- прибирання дачних участків;
- очищення території від сміття;
- очищення території від снігу;
- інші види прибирання території.
При цьому, необхідно відмітити, що ми успішно справляємося з прибиранням прилеглої території любої площі та призначення. Так, наприклад, ми можемо виконати прибирання від сміття території виробничого підприємства, міського парку чи будь якого іншого великого об’єкту.
Займаючи провідні позиції на ринку клінінгового прибирання, ТОВ "Енерговектор" справляється з проблемами по прибиранню територій організацій та великих виробництв, багатоквартирних будинків, заміських будинків, тощо.
Слід зазначити, що ми пропонуємо по-справжньому конкурентоспроможні ціни на прибирання, і це вже змогли оцінити як наші постійні клієнти так і клієнти, які скористалися нашими послугами вперше.
Грамотно вибудована структура компанії, стійка фінансова позиція та висока кваліфікація персоналу дозволяє надавати послуги професійного прибирання, що відповідають світовим стандартам.

Автор Компания
Категория Услуги / Прочие услуги

  • Алексей

Комментарии
Комментариев к публикации нет...
Комментарии остановлены!