• Бокас - объявления
Поиск в категории

Это объявление в архиве. Свежие объявления ждут Вас ЗДЕСЬ

Масло воск (восковая пропитка дерева)

10 | Кировоградская обл., Кировоград | Размещено 03.08.2017 | Номер объявления: 101654 | Комментировать

*Чим віск і олія краще лаків.*

> *Використання воскових мастик виправдано як у житлових, так і в не житлових приміщеннях з великим навантаженням.
> *При ходьбі у взутті по лакованій поверхні виникають численні дефекти у виді сколів, подряпин, тріщин, вм'ятин і т.п. Утворені мікротріщени піддаються дуже швидкому руйнуванню під дією вологи, зміні температури, сонячного світла.
> *Воскові мастики є кращою заміною лакових покрить. На відміну від лаку вони не утворять на підлозі плівки, не накопичують статичну електрику.*
> *Воскова мастика на відміну від лаку і олії може заповнювати фаски дощок у місцях стиків, що служить, додатковою гідроізоляцією торця дошки.*
> *Захисні функції навіть самої міцної лакової плівки обмежені, тому що вона піддається стиранню. Тоді як олійновоскові просочення настільки глибоко проникають у дерево, що видалити їх з поверхні підлоги майже неможливо.
> *На відміну від лаку, при повторному нанесенні воску цілком знімати і видаляти з поверхні колишнє воскове покриття не потрібно. Досить заново натерти підлогу.
> *При утворені вм'ятин від каблуків-шпильок на підлозі просоченій воском їх затирають шаром воску.
> *Вартість матеріалів для лакування підлоги обходиться споживачеві дорожче, ніж віск для натирання. Це пов'язано з тим, що витрата лаку, олії і воску неоднакові.*
> *У випадку застосування просочувальних воскових мастик повторне шліфування не буде потрібно навіть через багато років. У приміщеннях із середнім навантаженням на підлогу для догляду за його поверхнею досить раз у півроку використовувати засоби очищення від бруду.
> *Підраховано, що застосування засобів по догляду за підлогою опорядженою воском, при її експлуатації, набагато практичніше і дешевше ніж витрати на нове лакове покриття.
> *Віск приваблюють не тільки простотою у роботі і своєю дешевизною, але і мінімальним термінами при створенні покриття. Тоді як лаком підлоги покривають не менше ніж у три шари, на що потрібно дві-три доби.
> *Віск —екологічно

Категория Дом, сад и огород / Стройматериалы и инструменты
Сайт http://volodymyr_ku

Ворота гаражные cекционные,выгодно,надёжно,удобно за 9600 грн
Дом, сад и огород / Стройматериалы и инструменты
Дом, сад и огород / Стройматериалы и инструменты
Труба обсадная 125 мм.
Дом, сад и огород / Стройматериалы и инструменты
Труба полиэтиленовая для воды и газа.труба пвх для канализации
Дом, сад и огород / Стройматериалы и инструменты
500 UAH
  • Кушнир Владимир Алексеевич

Комментарии
Комментариев к публикации нет...
Комментарии остановлены!