• Бокас - объявления
Поиск в категории

Это объявление в архиве. Свежие объявления ждут Вас ЗДЕСЬ

Ура! переїзд

11 | Львовская обл., Львов | Размещено 25.01.2017 | Номер объявления: 91288 | Комментировать

Компанія УРА! Переїзд провідна мувінгова компанія у м. Львів. Ми надаємо послуги із перевезення квартири, офісу чи навіть цілого будинку у м. Львів.

Провести переїзд квартири чи переїзд офісу недорого та без проблем дозволять запропоновані пакети:
- Економ: послуги вантажників без упакування меблів; вантажне таксі по Львову.
- Базовий: послуги вантажників із упакування та перевезення меблів, без їх розбору; послуги грузового таксі у м. Львів;
- Еліт: робота пакувальників із упаковки та перевезення речей та меблів, із подальшим їх розпакуванням; послуги вантажників у м. Львів; демонтаж і монтаж люстр, карнизів; страхування дорогоцінних речей, техніки; вантажні перевезення по Львову; прибирання приміщень до/після переїзду;

Квартирний переїзд чи офісний переїзд чи інші вантажоперевезення у Львові, передбачають велику кількість картонних коробок, поліетиленових пакетів та пакувальної стрічки, які після їх закінчення навряд чи Вам будуть потрібні. Тому, з метою економії коштів, нашими клієнтами, ми пропонуємо послугу оренда та продаж пакувального матеріалу у м. Львів, що дозволить зекономити до 70% на їх купівлі під час переїзду.
Замовити вантажників чи вантажне таксі у м. Львів Ви завжди зможете у компанії УРА! Переїзд. Адже всі наші працівники професіонали своєї прави, а вантажні перевезення бусом, який обладнаний всім необхідним для того щоб перевезти меблі принесуть тільки приємні враження.
Перевезення піаніно, роялю чи перевезення музичних інструментів у м. Львів - це вже не проблема. У нас працюють професійні вантажники спортивної статури, які з легкістю зможуть перевезти піаніно, рояль, банкомат чи навіть сейф на нове місце.

Автор Компания
Категория Услуги / Перевозки и грузчики
Сайт www.urapereyizd.com.ua

  • Оператор

Комментарии
Комментариев к публикации нет...
Комментарии остановлены!